Jesteś tutaj:izolowane.pl»Program ED»Pomoc
Pomoc

Pomoc (3)

W tym dziale znajdują się odpowidzi na najczęśniej zadawane pytania związane z aktywacją programu. Jeśli nie znajdziejsz w nim rozwiązania Twojego problemu skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Jak zarejestrować się w serwisie izolowane.pl?

1. Aby rozpocząć proces rejestracji należy kliknąć na hasło „Zaloguj się” znajdujące się nad menu górnym. Po kliknięciu rozwinię się okienko, w którym należy wybrać opcję Rejestracja. Bezpośrednie łącze do formularza znajduje się pod adresem: http://www.izolowane.pl/rejestracja.

zaloguj sie

2. Następnie należy wypełnić formularz rejestracyjny (pola oznaczone zielonym wykrzyknikiem są obowiązkowe).

3. Akceptujemy warunki korzystania z serwisu, a następnie zatwierdzamy formularz, klikając na okienko „Zarejestruj się”. Na ekranie powinna pojawić się następująca wiadomość:

 rejestracja zakonczona

4. Kliknięcie powoduje wpisanie danych do rejestru użytkowników i wysłanie pod wpisany wyżej adres e-mail wiadomości służącej potwierdzeniu ważności tegoż adresu.
Użytkownik otrzymuje wiadomość z prośbą o potwierdzenie adresu.

5. Kliknięcie na łącze w wiadomości powinno zaprowadzić przyszłego użytkownika na stronę z taką informacją:

 rejestracja zakonczona2

6. W tym momencie administrator systemu otrzymuje wiadomość, że w serwisie zarejestrował się nowy użytkownik i oczekuje na zatwierdzenie konta.
Po akceptacji konta przez administratora, użytkownik otrzymuje kolejną wiadomość z danymi, które pozwolą zalogować się do serwisu. Zalogowani użytkownicy mają między innymi dostęp do działu plików, gdzie mogą pobrać program ED oraz zobaczyć klucz licencyjny do tego programu.
 
 

Dlaczego warto zarejestrować się w naszym serwisie?

Serwis izolowane.pl ma na celu wymianę fachowych informacji z zakresu linii energetycznych. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie są bezpłatne i ogólnodostępne, a ich udostępnienie służy rozpowszechnianiu wiedzy.

Jednakże czynności takie jak:

  • pobieranie plików programu Ensto Designer Suite
  • odczytanie klucza licencyjnego do w/w programu
  • dodawnie komentarzy pod artykułami

wymagają posiadania konta w naszym serwisie!

 

Jak aktywować program ED?

Nieaktywowana wersja programu "ED - Ensto Designer Suite" ma wprowadzone pewne ograniczenia funkcjonalne, aby odblokować wszystkie możliwości programu, należy dokonać aktywacji.

W tym celu należy:

1. Posiadać konto w naszym serwisie. Jeżeli nie masz jeszcze konta, wypełnij formularz rejestracyjny. [Jeśli masz konto, przejdź do punktu nr 4.]
2. Potwierdzić swój adres email poprzez kliknięcie specjalnego odsyłacza dostepnego w wiadmości przesłanej na podany adres poczty elektronicznej.
3. Odczytać informacje przesłane w drugiej wiadomości e-mail.
4. Zalogować się na stronie www.izolowane.pl używając nazwy użytkownika (loginu) oraz przesłanego hasła.
5. Klucz licencyjny programu ED zostanie przesłany mailem po dokończeniu procesu rejesracji, a także będzie widoczny w strefie użytkownika po zalgowaniu się do panelu.

Klucz nalezy wpisać w odpowiednie okno w programie "ED - Ensto Designer Suite".
W razie kłopotów z aktywacją prosimy o kontakt z infolinią: 801 360 066

 

Warning: include(images/settings.php): failed to open stream: No such file or directory in /izolowane_K2/templates/rt_clarion/index.php on line 200

Warning: include(images/settings.php): failed to open stream: No such file or directory in /izolowane_K2/templates/rt_clarion/index.php on line 200

Warning: include(): Failed opening 'images/settings.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php7/lib/pear') in /izolowane_K2/templates/rt_clarion/index.php on line 200