×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1

Jesteś tutaj:izolowane.pl»Program ED
Ensto Designer Suite (ED)

Program wspomagający projektowanie linii izolowanych nn oraz linii SN z kablami uniwersalnymi EXCEL i AXCES oraz w systemie PAS ED4.

ENSTO DESIGNER SUITE 4.0 to narzędzie opracowane z myślą o wszystkich, którzy muszą w swojej codziennej pracy wykonywać tabele doboru osprzętu dla linii napowietrznych.

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć, znając konfigurację trasy linii, wygenerujecie Państwo bezbłędne zestawienie materiałów i tabele montażowe, będziecie mogli je wydrukować i załączyć do projektu albo zapisać w arkuszu kalkulacyjnym.

  • Program przeznaczony jest dla systemów Windows XP, Vista i 7 32-bit.
  • Do instalacji programu wymagane są uprawnienia administratora.
  • Do poprawnego działania wymagane są biblioteki Microsoft.NET 3.5

Program można pobrać bezpłatnie z naszego serwisu. Nieaktywowana wersja programu "ED - Ensto Designer Suite" ma wprowadzone pewne ograniczenia funkcjonalne, aby odblokować wszystkie możliwości programu, należy dokonać aktywacji (za pomocą klucza licencyjnego otrzymanego przy rejestracji).

W tym dziale:

Pobierz

Pobierz

Program Ensto Designer Suite wspomagający projektowanie linii energetycznych oraz jego aktualizacje są bezpłatne, jednakże opcja pobierania plików dostępna jest dopiero po uprzednim zalogowaniu się do strefy użytkownika.

Pomoc

Pomoc

W tym dziale znajdują się odpowidzi na najczęśniej zadawane pytania związane z aktywacją programu. Jeśli nie znajdziejsz w nim rozwiązania Twojego problemu skontaktuj się z nami: pomoc@izolowane.pl  

2014.10.15

ED4 - można pobierać Zobacz

Napisane przez

ED4 mini 150x150pxKolejna odsłona Ensto Designer Suite – narzędzia wspomagającego projektowanie linii izolowanych, przynosi jedną podstawową nowość. Baza programu została wzbogacona o pierwszą część danych związanych z liniami w systemie PAS.