O izolowane.pl

Serwis izolowane.pl należy do firmy Ensto Pol Sp. z o.o.

Ensto to międzynarodowa, przemysłowa grupa biznesowa z Finlandii, specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży systemów dystrybucji energii elektrycznej oraz rozwiązań z zakresu elektrotechniki.

Ensto oferuje przyjazne dla środowiska, niezawodne i efektywne energetycznie produkty, systemy i usługi m.in. osprzęt i urządzenia dla linii napowietrznych nN i SN, osprzęt kablowy termo- i zimnokurczliwy, rozwiązania z zakresu automatyki sieci energetycznych, energooszczędne systemy oświetlenia z czujnikami ruchu, ogrzewania elektrycznego oraz ochrony przeciwoblodzeniowej, osprzęt elektrotechniczny oraz najwyższej jakości obudowy i komponenty dla przemysłu. Firma w swojej bogatej ofercie posiada także systemy do ładowania samochodów elektrycznych, w myśl zasady – Ensto Saves Your Energy.

Ensto obecne jest w 20 krajach świata i zatrudnia ponad 1600 pracowników. Główna siedziba koncernu mieści się w mieście Porvoo w Finlandii. W Polsce Ensto reprezentowane jest przez firmę Ensto Pol Sp. z o.o. z siedzibą w Straszynie, która działa na rynku polskim od przeszło 20 lat.