Jesteś tutaj:izolowane.pl»BLOG»Nowości»Ensto All-in-One – Po co komplikować?
2015.01.26

Ensto All-in-One – Po co komplikować?

Napisane przez 

Ensto aio 150x150Trwające od kilku lat inwestycje Ensto w zakresie rozwoju osprzętu kablowego zaowocowały innowacyjnym rozwiązaniem w postaci mufy zimnokurczliwej Ensto All-in-One.

 

 

Mufa ta przeniosła montaż osprzętu kablowego na nowy poziom, wyższy poziom: All-in-One łączy w sobie wszystkie niezbędne elementy czyniąc instalację szybką i prostą dla wykwalifikowanych monterów. Każda faza instalacji kabla podziemnego wymaga koncentracji i umiejętności. Osprzęt kablowy może albo uprościć albo skomplikować te prace. Ze względu na to, że wszystkie istotne elementy mufy All-in-One są zintegrowane, w czasie montażu brak jest możliwości pominięcia kluczowych komponentów. Wysoka jakość instalacji jest zawsze powtarzalna.

Szeroki zakres stosowania 

Mufa Ensto All-in-One jest odpowiednia dla wszystkich najczęściej używanych kabli jednożyłowych. Pierwsze oferowane w Polsce produkty z serii All-in-One pokrywają napięcia od 12 do 24 kV i przekrojach 70 - 240 mm² (CJAIO11.2403C-25, żyła powrotna maks. do 25mm2).

Proste jak 1-2-3

Mufa Ensto All-in-One pozwala na na zaoszczędzenie czasu i energii poprzez jej instalację w zaledwie w trzech etapach:
1. Spozycjonowanie i obkurczenie wewnętrznej spirali
2. Połączenie rękawa miedzianego z żyłą powrotną kabla za pomocą sprężyn o stałej sile docisku
3. Obkurczenie spiral w dwóch zimnokurczliwych rurach uszczelniających

Dzięki kompaktowej konstrukcji, montaż mufy wymaga niewielkiej długości otwarcia kabla i miejsca na jej zaparkowanie. Mufa wykonana jest z doskonałej jakości silikonu, odpornego na trudne warunki środowiskowe, duże zmiany temperatury, anomalie pogodowe oraz zachowującego swoją naturalną elastyczność i stały promieniowy docisk w stosunku do kabla.
Mufa Ensto All-in-One może być zainstalowana w niskich temperaturach do -25 ° C.

Sprawdzona jakość

W trosce o najwyższą jakość produkty Ensto poddawane są ciągłym testom. Dotyczy to, na przykład, analizy materiałów, prób napięciowych i pomiarów pomiarów wyładowań niezupełnych. Osprzęt zimnokurczliwy Ensto, w tym mufa All-in-One są testowane zgodnie z normą HD 629.

 

Podsumowując: dlaczego mufa Ensto All-in-one to najlepszy wybór?

  • Jest niezawodna i trwała
  • Zapewnia minimalizację błędów montażowych
  • Umożliwia szybki i prosty montaż

Media

Najnowsze od Jarosław Zdrzałek