×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1

Jesteś tutaj:izolowane.pl»BLOG»ENERGETYKA - WIEDZA - DOŚWIADCZENIE czyli nowa odsłona serwisu Izolowane.pl
2014.12.08

ENERGETYKA - WIEDZA - DOŚWIADCZENIE czyli nowa odsłona serwisu Izolowane.pl

Napisane przez 

Znak izolowane 150x150Od dnia 1 grudnia b.r. serwis Izolowane.pl zyskał nowe, odmienione oblicze. Kluczowym elementem strony nadal pozostaje bezpłatny, autorski program do projektowania linii napowietrznych Ensto Designer Suite, do pobrania ze strony dla zalogowanych użytkowników.

Strona Izolowane.pl oprócz nowej szaty graficznej zyskała także nowe założenia i funkcjonalności. I tak Izolowane przybrały formę bloga, wzbogaconego o sekcje z artykułami technicznymi, poradami oraz referencjami z branży energetycznej. Wszystkie wiadomości pojawiające się na stronie mają swojego autora, wymienionego z imienia i nazwiska, dzięki czemu Użytkownik wie, z kim rozmawia w Sieci, a firma pokazuje swoje „ludzkie oblicze" :). Nie zabraknie także nowości oraz ciekawych projektów prowadzonych w Ensto.

Aby ułatwić Użytkownikowi wyszukiwanie potrzebnych mu informacji, oprócz zaawansowanej wyszukiwarki umieszczonej w widocznym miejscu, wprowadzilismy wyraźny podział na kategorię oraz wyszukiwanie po słowach kluczowych. Ponadto, czytelny i przejrzysty szablon, utrzymany w kolorystyce Ensto.

Pracownicy Ensto to doświadczeni fachowcy z ogromną wiedzą z energetyki, którą z chęcią podzielą się z innymi, dlatego też udostępniamy opcję dodawania komentarzy bezpośrednio pod artykułami, zachęcając w ten sposób do merytorycznej dyskusji na omawiane tematy.

Zapraszamy na nową stronę Izolowane.pl oraz zachęcamy do aktywnego udziału w życiu społeczności Izolowanych.

1 komentarz